Home > Školicí středisko

Kurzy
Digitální fotografie, video a grafika
Moderní trend dnešní doby nás vede i k elektronickému zpracování fotografií. Mezi těmito kurzy najdete nejen školení pro začátečníky, ale i kurzy orientované na profesionální programy. Profesionální zpracovávání letáků, tvorba grafiky pro internetové stránky, to vše jsou oblasti, kde je třeba mít kvalitní teoretické, ale i praktické znalosti v oblasti zpracování digitálního obrazu.

Novým kurzem v této kategorii, je "Zpracování digitální fotografie v programu Zoner Photostudio". Tento český program je jednoduchý a příjemný na obsluhu a svými možnostmi nabízenými za velmi nízkou cenu se řadí mezi nejlepší domácí programy pro zpracování digitálních fotografií. Proto na žádost mnohých zákazníků zařazujeme také tento kurz a vřele jej doporučujeme.

Dalším žádaným typem školení je "Zpracování digitálního videa". Tyto kurzy jsou vedeny k jednoduchým možnostem střihu videa v domácím prostředí. Naučíte se nejen zpracovávat video záznam, ale také jej obohatit o vlastní titulky, fotografie a zvukové zaáznamy.

Pro využití vašeho volného času připravujeme tyto kurzy také o víkendech nebo v podvečerních hodinách.


Z11MS PowerPoint1150,- Kč bez DPHdetailní informace
G2Corel Drawdle domluvydetailní informace